29 בדצמבר 2013

פה גדול...אוירון...

מארז כפיות  לתינוק - ללא ביספינול A
של המותג האנגלי המוביל "טומי טיפי"
משווק על ידי חברת "הנסיך הקטן"

זוכרים שפעם, כשלא היו כלי האכלה מותאמים לילדים קטנים, היינו עושים סלטות באוויר כדי למצוא את הקערה הכי פחות שבירה, שלא תתנפץ כשהילד יחליט לשחק עם האוכל במקום לאכול אותו, מחפשים בנרות אחר הכפית הכי קטנה שתתאים לפה הקטנטן? אז היום זה כבר לא ככה והשוק מוצף בכלי אוכל לתינוקות מכל הסוגים והמינים, היום הבעיה היא למצוא את המוצר שהכי מתאים לפעוט שלכם מבחינת גודל, צבע ופונקציונאליות.
חברת "הנסיך הקטן", המייבאת מוצרי תינוקות איכותיים, משיקה: מארז ובו שש כפיות איכותיות, ללא ביספינול A, של המותג האנגלי המוביל למוצרי תינוקות "טומי טיפי". הכפיות מותאמות בצורה מושלמת לתינוקת כיון שהן קטנות וצרות, בגודל מושלם לפיו הקטנטן של התינוק ובעלות ידית ארוכה לנוחות מרבית בזמן ההאכלה. הכפיות נועדו לאפשר לתינוקך לנסות טעמים חדשים במינימום טרחה ובמקסימום נוחות להורה ולתינוק. הן מגיעות בשני צבעים יפהיפיים, כחול- סגול לילד ובוורוד עתיק לבנות. כמו כן,  הן בטוחות לשימוש במיקרוגל, במדיח כלים ובמקפיא.

Displaying מארז כפיות טומי טיפי, 29.90 שקל יחצ.JPG
מחיר מומלץ לצרכן: 29.90 ₪.

קיבלתי לנסות את הכפיות של טומי טיפי ונתחיל מהסוף: אני מרוצה. הכפיות נוחות,קטנות ומותאמות לפה של הקטנטן (אפילו הגדול יותר אימץ לו אחת), לא נשפך, הוא לא צריך לפתוח פה גדול מדיי. 
נוח לאחיזה גם כשאני מאכילה וגם כשהוא מנסה לאכול לבדו (ולהאכיל את כל הסביבה יחד איתו). הכפית מספיק ארוכה וצרה כדי להיכנס לצנצנת מבלי שאני אתלכלך.
נשטפות בקלות (גם במדיח) ולא סופגות את האוכל ומחליפות צבעים בהתאם לארוחה. והכי חשוב ללא ביספינול A
Displaying כפיות טומי טיפי, 29.90 שקל יחצ.JPG
קרדיט צלם: יח"צ חול
לבירור  נק' מכירה: 'הנסיך הקטן' 08-9426633. להשיג ברשתות השיווק וחנויות למוצרי תינוקות.

חברת "הנסיך הקטן", מתמחה בייבוא מוצרי תינוקות, צעצועים וכלי כתיבה איכותיים, ביניהם מותגי: Tommee Tippee (טומי טיפי),  Crayola  (קריולה), בוב הבנאי, סמי הכבאי, נאדי ועוד, להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים המובחרות.