25 בדצמבר 2013

ניסים, נפלאות וסגולות בקצות האצבעות

תמיד אהבתי את הצבע הסגול, אני לא יודעת מה יש בצבע הזה שמושך אותי כל כך  אליו...
יש לי את צבע הסגול של הקיץ שהוא יותר לילכי, בהיר ורענן ואילו בחורף (זו כבר האהבה האמיתית שלי) סגול עמוק, כהה, חצילי (כמעט שחור)ובכל עונה זה צבע סקסי.
ולכן שמחתי ש...  
ע"פ דירוג הפנטון- הצבע הסגול נבחר להיות בין הצבעים שישלטו בשנת 2014
בכל שנה, בוחרת פנטון העולמית את הצבעים שיכבשו את עולם האופנה והעיצוב בעונות הבאות. שנת 2014 תהיה יפה ויצירתית במיוחד, שכן, הסגול נבחר להיות בין הצבעים שישלטו. הצבע הסגול ידוע בגווניו הרבים ומכיל בתוכו את צבע הארגמן, חציל ולבנדר ובשנת 2014, דווקא גוון הסחלב הולך להוביל.
הצבע הסגול הכל כך אלגנטי ומתוחכם, נוצר משילוב של כחול ואדום. אם כן, מהצבע האדום הוא לוקח את הלהיטות ומהכחול את הקרירות. הוא מנסה לאחד את הכיבוש של האדום ואת הכניעות של הכחול גם יחד.
הסגול מסמל את שיווי המשקל המאזן בין השמיים והארץ ומביא עימו יופי יצירתיות והשראה כמו גם, שקט ואלגנטיות. בנוסף, רבים מייחסים לו סגולות מרפא.
גם לענקית הלקים OPI יש מה להוסיף לפריחת הסחלבים. הסגולים המגוונים של OPI, כדוגמת O.P.I. Do You Lilac It, משלבים בתוכם את הלהט והתשוקה מצד אחד, אך גם את הקרירות והשקט מהצד השני. כמו כן, גם מותג הלקים SECHE מצטרף לעונת הפריחה ומציע לקים בגווני סגול סחלב כמו seche- swept away.
מחיר לצרכן: OPI 65 שקל. להשיג ברשת אפריל ומרכזי הטיפוח המקצועיים.
מחיר לצרכן: SECHE 49 שקל. להשיג במרכזי הטיפוח המקצועיים.
Displaying NLB29_DoYouLilacIt - 65 שח.JPGDisplaying לק סגול סחלב סש. take chances. 49 שקל.jpgDisplaying swept away לק סגול סחלב של seche.jpg
קרדיט צלם: יח"צ חול
נחשו איזה צבע לק יש לי עכשיו על האצבעות?