23 בפברואר 2014

FLIK FLAK מותג הצעירים מקבוצת סווטש משיק קולקציית אביב-קיץ 2014 צבעונית במיוחד

פליק פלאק, מותג הצעירים מקבוצת סווטש, האהוב על הילדים בכל העולם, משיק אוסף שעונים צבעוני במיוחד לבנות ולבנים לעונת אביב קיץ 2014.

קולקציית השעונים לצעירים משלבת שעונים צבעוניים, בעיצובים מקוריים המשלבים את הדמויות האהובות על ילדים וילדות. לדוגמא, לבנות ניתן למצוא שעונים של הלו קיט, פו הדב ושעונים עם ציורים של  חתולים בצבעוניות פסטלית של ורוד, תכלת, לבן וכד'.

לבנים ישנם שעונים עם דמויות קומיקס כמו ספיידרמן, סופרמן, באטמן ובנוסף שעונים עם ציורים של דרקונים, דגים וכד' בצבעי כחול, אדום, שחור, ירוק.

לשכבת גיל היותר מבוגרת ניתן למצוא שעונים בעיצובים יותר סולידיים, שעונים המשלבים 2 צבעים בלוח השעון כמו גם ברצועה ומזכירים את השעונים של המבוגרים.

כל שעוני הקולקציה חזקים מספיק לעמוד בפני זעזועים וירידות מהירות ובלתי צפויות באופניים ואפילו בהיפוכים ובסיבובים של מכונת הכביסה, הם ארוזים בגוף פלסטיק קשיח ועמיד וכוללים זכוכית מינרלית חזקה.
כל שעון מגיע באריזת קלמר + סרגל ועם ערכה וקלה  וידידותית לשימוש ללימוד השעה.

בעזרת פליק ופלאק לימוד קריאת השעון היא משחק ילדים ! 2 מחוגי השעון – פליק ופלאק הם אח ואחות אוהבים. פלאק הקטנה היא בצבע אדום והיא מציינת את מחוג השעות, ועל לוח השעון ולוח הלימוד מציגה את השעה בספרות האדומות. פלאק זזה מאוד באיטיות ולוקח לה שעה שלמה לעבור מספרה אחת לשניה.

מחוג הדקות הוא אחיה הגדול – פליק. לפליק, שהוא בצבע כחול,  לוקח דקה אחת בלבד לעבור מנקודה לנקודה בתוך העיגול הכחול על לוח השעון ולוח הלימוד. כשפליק מסיים ועובר מנקודה לנקודה עד סוף העיגול הכחול, הוא מגיע לספרה 60 ומציין לנו ששעה שלמה עברה !

פלאק הקטנה לא מודאגת מהתחרות עם פליק אחיה הגדול, היא יודעת כי השעון לא יוכל להגיד מה השעה ללא 2 המחוגים יחדיו – ללא שני האחים פליק ופלאק.