10 באפריל 2016

מצאתי את האפיקומן - מתנות עד 100 ש"ח

 החלק האהוב על ילדיי בליל הסדר אחרי שפיכת כוס התירוש על המפה הלבנה הוא לחפש את האפיקומן ויותר מאשר לחפש את האפיקומן זה לפתוח את המתנה שמקבלים בעקבות החזרת האפיקומן (כן, כן, זה הרעיון של האפיקומן "גונבים" את חצי המצה לצורכי מיקוח וקבלת מתנות).
אז יש לנו חיפוש אפיקומן אחד וקבלת שלוש מתנות...אל תשאלו שאלות, לא תשמעו שקרים.
סתם...ליל סדר אחד, שני אפיקומנים (אחד לכל ילד, ככה אין ריבים), שלוש סבתות (אחת סבתא רבה)...משמע שלוש מתנות!

שבוע לפני כבר שואלים אותי מה לקנות לבנים (יש לי שני בנים בני חמש ושלוש), אז השנה התארגנתי מבעוד מועד והכנתי רשימה מסודרת של מתנות אפיקומן עד 100 ש"ח.

1. חוברת צביעה הגדת הפסח שלי מבית ניקניים -
מי שלא מכיר אז זה הזמן להכיר, זהו אתר המרכז בתוכו מתנות אישיות עם שם הילד או הילדה לכל גיל ולכל אירוע. מפאזלים עם שם הילד ועד שלט לדלת, מקופסת אוכל של סיסטמה ועד מד גובה, ממחברת מעוצבת למבוגרים ועד ערכות יום הולדת (עם שם הילד כמובן). 
המוצרים האהובים עליי זה ספרי הילדים שהילד הוא הגיבור (מתנה נהדרת לימי הולדת או לסוף שנה בגנים), חוברות צביעה (זה תמיד כיף), הפאזלים כמובן (יש לי אחד לכל ילד) ומשנה הבאה גם המוצרים לבית הספר...
אז מה שונה הפסח הזה משאר הימים? גם בפסח השנה ישנם מבצעים שווים...
חוברת צביעה הגדת הפסח שלי עם שם הילד וחבילת צבעים קטנה במבצע של 5 חוברות ב-100 ש"ח.
כל האתר במבצע של 20% הנחה (כן, כן, כל האתר).
ו...ו...ספרי ילדים במבצע ב- 59 שח עם קופון באתר באליגם.

אז למה אתם מחכים?
אתר ניקניים 
2. ממלכת הזמן מבית קודקוד - 
קודקוד בשיתוף עם מוזיאון הילדים בחולון גאים להציג את "ממלכת הזמן" במשחק קופסא, אז למי שלא מכיר את מסלול המסע לתיקון ממלכת הזמן במוזיאון הילדים בחולון, עוד לא מאוחר לקחת את הילדים למסלול העוקב אחר השתנות העולם הסובב אותנו כתוצאה ממחזוריות החיים דרך סיפור הינשול והשינוי שחל שזחלים זיג וזג. מומלץ בחום!
וכעת שמחתי לגלות שיש גם משחק מבית קודקוד ובו שעון ממלכת הזמן נעצר ואיתו גם התהליכים המחזוריים בטבע. אנחנו והילדים יוצאים למסע מופלא בממלכת הזמן על מנת למצוא את מירב התהליכים המחזוריים במטרה לתקן את שעון הממלכה.
אז מאחר וטרם שיחקתי במשחק אין לי חוות דעת בנושא מלבד היותו מסקרן ובטוח שגם מעניין.
מתאים לילדים בגילאי 4-8
מחיר באתר קודקוד 100 ש"ח.


התמונה לקוחה מהפייסבוק של משחקי קודקוד

3. ספר "הרשימה לילדים – לחלום בקול רם" מאת יובל אברמוביץ'
כמה פעמים ביקשתם משאלה? האם שיתפתם את הסביבה במשאלה שלכם? האם היא התגשמה? וכמה פעמים ילדכם ביקש משאלה?
בדיוק על זה נכתב הספר "הרשימה לילדים – לחלום בקול רם" (מי שלא קרא את הספר למבוגרים שיקנה לעצמו אותו כמתנה לפסח).
חלקו הראשון של הספר הוא סיפורי, המביא את סיפורה של שירה,אשר מבקשת משאלות פעם כשהיא רואה כוב נופל, פעם כשנופל לה ריס ופעם ביום הולדתה המשאלה איננה מתגשמת למרות שהיא ממש ממש מתכוונת לבקשתה.
הכל משתנה ביום שאביה של שירה המאוכזבת מסביר לה שחלומות לא צריך ללחוש אלא יש לשתף. הוא מעודד אותה לרשום רשימה, לשתף את בני המשפחה וחלומותיה מתחילים להתגשם. 
ואילו חלקו השני הופך את הספר לפעילות מעצימה ומקרבת, היוצרת שיחות בין הורים וילדים. ע"י מילוי עצמי בכתיבה או בציור, לבד או בליווי מבוגר של רשימות כגון "דברים שאעשה כמשעמם לי", "מאכלים שאני רוצה לטעום", "מקומות בהם אני רוצה לבקר בישראל" ועוד.

הספר הודפס כמחברת עם דפי שורות המאפשר לילדים לכתוב בספר (כן, כן, ניתן לכתוב ולצייר בספר), חלק מהציורים המופיעים בספר בצביעה חלקית על מנת לאפשר לילדים חוויה קריאה, כתיבה וצביעה.
הספר מיועד לילדים בני ארבע ומעלה.
מומלץ בחום!
תמונת יח"צ

4. מגוון רחב של צעצועים ומשחקים מבית דיסני ישראל
והשנה בין הלהיטים הבולטים נוכל למצוא:
  • משקפי שמש ממותגים של דיסני בעלי הגנה מקרני שמש 400 UV (גטר)– לבנים משקפי שמש של Cars ,לבנות משקפי שמש של מיני מאוס ונסיכות. המשקפיים מתאימים לגילאי 3-8. מחיר לצרכן 20 ₪.
  • ערכות יצירה "לעצב בהנאה"- אלבום 18 דפים ו-500 מדבקות: נסיכות, פרוזן, Cars
מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 ₪.
  • מדבקות קיר (פלפוט) – להדבקה על קירות, דלתות, ארונות ומראות - מיני, פרוזן ופו . מחיר מומלץ  לצרכן כ- 49.90 ₪.  
  • ערכת תה של שלל נסיכות דיסני (גטר)- הערכה מכילה קומקום לתה, קנקן קטן, כוסות, צלוחיות וכפיות. קומקומים בצבעים שונים של הנסיכות סינדרלה, שלגיה, אריאל, בל ורפונזל.. מחיר מומלץ לצרכן 70 ₪.
  • בובות של הפיות טינקרבל וחברותיה פרווינקל, סילברמיסט ורוזטה (גטר). מחיר מומלץ לצרכן: בין 80 ₪ - 100 ₪.  
  • בובות נסיכות בגודל מיוחד עם חבר בנוסף (גטר). בין הנסיכות: רפונזל, בת הים הקטנה אריאל, מרידה ואורורה. מחיר מומלץ לצרכן: 100 ₪.


5. אוצרות הלב מבית ניתן באהבה
אורלי שמש חלמה על משחקי קלפים המאפשרים שיחה מעצימה ומקרבה, המאפשרים שיחה כנה ופתוחה...והיא הצליחה בענק.
משחק אוצרות הלב זהו משחק חווייתי על ערכים דרכו ניתן להעצים ולחזק ולהעביר לילדנו ערכים חשובים כמו חברות, כוח רצון, אמת, הקשבה ועוד. 
בתיבת האוצר 30 “אריחי אוצר” ושרשרת. על כל אריח יש בצד אחד מסר ערכי  ובצד השני איור המסר הכתוב. בכל יום הילד בוחר לעצמו אוצר יומי מתוך התיבה, משחילים אותו על השרשרת המצורפת, והולך אתו לגן או לבית הספר.
בדרך זו הילדים מפנימים ומתרגלים ערכים כמו אדיבות, נדיבות, התחשבות, סובלנות ועוד...ומשתפים את הסביבה בערך היומי...
השיחה שנוצרת סביב האוצרות היא מרתקת ומיוחדת. מומלץ בחום
מחיר 69 ש"חשיהיה לכולנו פסח שמח ואביבי