3 בספטמבר 2014

פיליפס אוונט מזמינה אותך לעצב את המוצץ הישראלי המושלם לבייבי שלך

הבנים שלי מכורים למוצצי אוונט, כבר כתבתי בעבר על מסעי בעקבות המוצץ שאותו יאהבו...מוצצי אוונט
כמה פעמים עברתם על עיצובי המוצצים ואמרתם למה אין מוצץ בצבע הזה? או למה אין עיצוב X או Y? למה עיצובי הבנות יותר יפים? אז דיי לקטר ותתחילו ליצור!

פיליפס AVENT מזמינה אתכם לקחת חלק בתהליך היצירה ולהשתתף בתחרות עיצוב המוצץ המושלם! העיצוב המנצח יהפוך למוצץ אמיתי ויימכר בחנויות התינוקות וברשתות ברחבי הארץ. המוצץ במהדורה הבלעדית לישראל יקרא על שמו של התינוק אשר הוריו הגישו את העיצוב הזוכה ובנוסף ייהנו הזוכים מחבילת מוצרי אוונט מפנקת לשנה שלמה.

על מנת לאפשר להורים לקחת חלק בתהליך, פיתחה פיליפס AVENT אתר ייעודי וידידותי למשתמש הזמין בכתובת האינטרנט WWW.Pacifier.co.il 

התהליך קל וידידותי למשתמש...
שלב ראשון בוחרים את הצבע הרצוי לגוף המוצץ, לידית ולכפתור שבמרכז המוצץ.
בשלב השני מעצבים ומקשטים את הכפתור במגוון אייקונים ודמויות אותם ניתן למקם, לסובב ולשנות את גודלם.

ולבסוף כאשר עיצוב המוצץ מוכן, מעלים את תמונת הקטנטנים שלנו וממקמים את המוצץ בפה ורואים כיצד המוצץ יראה. את התמונה של התינוק עם המוצץ המעוצב שלו ניתן יהיה להעלות ולשתף בפייסבוק.

מבין כל העיצובים שיועלו לאתר ייבחר המוצץ הישראלי על ידי חבר שופטים (XYZ) ויועבר למפעלי פיליפס אוונט באנגליה לייצור. בתום תהליך הייצור יארזו המוצצים וישלחו חזרה ישירות למדפי החנויות ברחבי ישראל.

המשפחה הזוכה תקבל את המוצץ שעיצבה עד הבית ותזכה גם באספקת מוצרי AVENT בשווי אלפי שקלים, לשנה שלמה! החבילה המפנקת כוללת את משאבת חלב נטורל, בקבוקי אוונט נטורל, מוצצים, מגבונים, פטמות, כוסות מעבר והפתעות נוספות.

אני עיצבתי שני מוצצים האחד לבכורי שעדיין המוצץ הוא חברו הטוב והשני לקטנטן...

לדברי אילת ברגילובסקי, מנהלת שיווק מוצרי טיפוח ובריאות בחטיבת מוצרי הצריכה, פיליפס ישראל:
מחקרים שערכנו מעלים כי עיצוב המוצץ הוא גורם משמעותי עבור הורים בישראל ולכן אנו מקפידים להשיק עיצובים עדכניים פעמים רבות במהלך השנה. פעילות "המוצץ האישי שלי" שאנו משיקים היום, לוקחת את התובנה הזו צעד אחד קדימה, כך שלראשונה בישראל ובעולם כולו, בסופו של התהליך יושק מוצץ שעוצב על ידי הורה ישראלי.

על מנת להשתתף בפעילות ולעצב מוצץ, ניתן להיכנס ללינק הבא:  WWW.Pacifier.co.il

אודות מוצצי אוונט:
מוצצי פיליפס  AVENTמיוצרים באנגליה באיכות ובסטנדרטים גבוהים במיוחד ובהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר. מוצצי AVENT הם היחידים בעלי תו תקן ישראלי של מכון התקנים הישראלי!
מוצצי פיליפס  AVENTבעלי פטמות אורתודנטיות, בעלות מבנה סימטרי דו-כיווני, ומעודדות התפתחות טבעית של הפה והלסת של התינוק- גם כאשר המוצץ ממוקם הפוך בפיו. המוצצים עשויים מסיליקון עמיד, חסרי טעם וריח ואינם מכילים ביספינול A.
להיגיינה מקסימלית, מוצצי פיליפס  AVENTמגיעים עם מכסה מגן לפטמת המוצץ וניתנים לסטריליזציה. בנוסף, המוצצים כוללים גם טבעת בטיחות ופתחי אוורור בחצאית המוצץ להגנה על עורו הרגיש של התינוק.
את מוצצי AVENT ניתן להשיג ברשתות הפארמים, בתי מרקחת, בשילב, ברשת מוצצים ובחנויות תינוקות מובחרות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה