28 בספטמבר 2016

סיפורים בחדר האמבטיה

זה לא שנעלמתי פשוט עברתי לגור ביישוב קהילתי בצפון (על זה עוד ייכתב רבות בבלוג), הכרתי אנשים רבים שהפכו לשכניי ויותר מזה הפכו לחבריי (וגם על זה עוד ייכתב...).
לכן, כששכנה שהיא גם חברה ביקשה ממני שאכתוב על הספר שבני משפחתה כתבו ושזקוק לעזרה במימון המונים, היה לי ברור שאני משנסת מתניים ואת הבלוג שלי ונרתמת למשימה.
וכשהתחלתי לקרוא קטעים מהספר וכשראיתי את האיורים המקסימים של שמואל מהירש היה לי ברור שאת החלום הזה צריך להגשים (ולא אין לי יד או רגל בספר ואני לא מקבלת שום דבר בתמורה). 

קצת על הספר מאת יואב הירש כותב הספר...

"סיפורים בחדר האמבטיה" – איך התחיל הכל
להיות הורה זה להיות יצירתי – איך לשכנע את הילד לצחצח שיניים, לאכול, לקום בבוקר או ללכת לישון בלילה, להתלבש או להתפשט וגם להתקלח או לגזור ציפורניים. בכל פעם מצאנו את עצמו ממציאים משהו אחר, משחק או סיפור, העיקר להעביר את זה חלק. 
"סיפורים בחדר האמבטיה" התחילו ממש כך, כשמאיה עוד הייתה קטנה ולא ממש רצה אל המקלחת בקריאות: "יש, יש מתקלחים". היה חייב להיות משהו מעניין, "אבא תעשה לי מריצה", "אבא אני רוצה שתרים אותי הפוכה" ולעתים יותר מזומנות, "אבא אני לא רוצה להתקלח". אז המצאנו סיפורים, סיפורים שאפשר לספר רק באמבטיה וזה עבד בכלל לא רע! 
בהתחלה הכל היה בע"פ ובהתאם הכל השתנה קצת בכל פעם שזה סופר. לבסוף החלטנו להעלות הכל על הכתב, לטובת הדורות הבאים! (הכוונה כאן היא לטובתנו שלנו מול נועה ועידו כמובן : ). וזהו, פתאום היה ספר... ומאיה מאוד אהבה וכך גם החברים ולבסוף גם ההוצאות לאור והנה אנחנו כאן!

ופה אנחנו נכנסים לתמונה, עלות הוצאת ספר לאור במימון פרטי הוא יקר...יקר מאד...אבל אם כולנו נרתם ונרכוש עותק של הספר מהמהדורה הראשונה בין אם מודפס ובין אם דיגיטלי, נעזור פה להגשים חלום.

מוזמנים להיכנס לדף הספר באתר מימונה https://www.mimoona.co.il/Projects/3670
לקרוא קטעים מהספר, לראות דוגמאות לסימניות מעוצבות ועוד מיני הפתעות ולרכוש עותק מהספר.

תודה! ואל תשכחו לשתף ולעשות לייק ב דף הפייסבוק של הספר

הספר הזה תלוי בזה : )
אז בואו ונגשים חלום לשנה חדשה טובה ומתוקה.