28 בפברואר 2016

Yes טלויזיה - yes עם מי לגדול

הוזמנתי בשבוע שעבר להשקת עולם תוכן שלם מבית yes לגילאי הגן 3-6.
איזה הורה לא מכיר את הסיטואציה שהילד חוזר מהגן או בערב רוצה לראות תוכנית בטלוויזיה?
או אז מתחילה הדילמה שלנו, רגע מותר לו עד שעתיים ביום זמן מסך (כולל ניידים, טאבלט ומחשב...כולל הזמן צפייה לפני הגן ובגן...) - אנחנו עדיין במסגרת השעתיים.
רגע אנחנו רוצים תוכנית ללא אלימות פיזית או מילולית, לא טיפשית מדיי, עם שפה נאותה ואם אפשר אז שעל הדרך הוא ילמד משהו (50 תוכניות ירדו מהפרק).
רגע אני חייבת תוכניות שיתאימו לו מבחינת הגיל (עוד 10 תוכניות ירדו).
אהה...רגע, ואני רוצה לשבת ולצפות איתו (עוד 20 תוכניות ירדו, כי אני לא מוכנה לצפות בכל דבר).

עכשיו הדילמות הללו פחתו...

Yes פיתחה בפיקוחו של מכון אדלר תכני טלוויזיה המותאמים לעולמות התוכן בגנים ובהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך (חגים, עונות השנה, כישורי חיים ועוד).
"Yes עם מי לגדול" זהו עולם תוכן עם למעלה מאלף תכנים חדשים כולל סדרות מדוברות מבתי ההפקה הגדולים לצד 12 הפקות מקור ישראליות.

מדומר על ספריית VOD המכילה 12 ספריות המחולקות ומותאמות לנושאים הנלמדים בגן: חשבון ומספרים, שפה ואותיות, לימוד השפה האנגלית, טבע ובע"ח ועוד...

את תכני הערוץ תלווה הגננת הטלוויזיונית עם סדרת מקור חדשה "סוד הגן של תמר".

כל תכני "yes עם מי לגדול" יהיו זמינים בחינם בטאבלט, בסמארטפון ובמחשב האישי - בשירות yesGo.

החל מה-1 במרץ תושק גם סדרת אפליקציות לימודיות חינמיות לסמארטפונים ולטאבלטים שפותחו במיוחד לגילאי 3-6.
האפליקציה הראשונה "yes עם מי לגדול - לומדים מספרים" הילדים יוכלו לתרגל בצורה חוויתית, צבעונית ובשפה ברורה ופשוטה את נושאי החשבון השונים באמצעות משחק המתרחש כולו בתוך ספר תלת מימד בסביבת הגן.
גם. על ההורים ועל ההורים שבדרך yes חשבו עם סדרת הרצאות של מכון אדלר.Yes יצרה תפיסת לימוד edutainment - ליצור חינוך מבדר או בידור חינוכי בכל מצב זכינו, גם הילדים וגם ההורים.ממליצה בחום!
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה