8 בדצמבר 2015

חתונה מנייר

תמונת יח"צ

כבו את הניידים ותתכוננו לשעה ו-22 דקות של רגש טהור ומזוקק.
אי שם בדרום הארץ בנופי מצפה רמון המדהימים, גרה חגית צעירה עם לקות שכלית קלה יחד עם אמה הגרושה אשר מגוננת על ביתה ומתקשה לשחררה לעולם.
חגית שאינה מבקשת שירחמו עליה וחיוך תמידי על שפתיה עובדת במפעל לנייר טואלט וחולמת על היום בו תלבש שמלת כלה את חלומה היא טווה ויוצרת כבובות קטנות העשויות מגלילי נייר טואלט.

השימוש במוצר יומיומי המשמש גם בפסולת המקבל צורה אלגנטית ויפה של בובות עדינות מלווה את העלילה ונוסך בו את התחושה של הברווזון המכוער ההופך לברבור יפה מתעתע בנו למשך כל הסרט.

חגית מאוהבת בבנו של מנהל המפעל אשר אינו אדיש כלפיה וגם אינו מרעיף עליה אהבה ופגישותיהם על הצוק המשקיף על המכתש הגדול קסומות.

אולם הכל מתערער בשל המצב הכלכלי הקשה והצורך לסגור את מפעל נייר הטואלט המצריך את הגיבורה להתמודד עם האהבה הלא ממומשת הרצון לפרוש כנפיים ויחסיה עם אמה.

תמונת יח"צ


השילוב בין העלילה הלא פשוטה אך סוחפת, ללא מלודרמטיות גדולה (וזה היופי) יחד עם משחק נהדר של מורן רוזנבלט (שלרגע שוכחים כי היא אינה מוגבלת) ושל אסי לוי (שתמיד מצויינת), פסקול שנשאר איתכם גם בסיום הסרט וצילומים מרהיבים של מצפה רמון הופכים את סרטו העלילתי הראשון של ניצן גילעדי לקסום.


והשחקנים הם: אסי לוי, מורן רוזנבלט ,רועי אסף, אריה צ'רנר, אביבה גר, אודי פרסי, יהודה נהרי, עודד לאופולד, תומר קפון, לילך בירט, הדר רצון רותם, איציק ג'ולי, אילן חזן, אביב אלקבץ.

בימוי, הפקה ותסריט: ניצן גלעדי

צילום: רואי רוט

הפצה: סרטי יונייטד קינג
ממליצה בחום...ואל תשכחו את הטישו...

תמונת יח"צ