1 בינואר 2015

ההחלטות שלי לשנה החדשה...

כל שנה שחולפת מביאה איתה חוויות חדשות, תובנות חדשות, הבנות, החלטות וחרטות...
כל שנה שחולפת מביאה איתה חלומות חדשים...
כל שנה שחולפת מביאה איתה יום הולדת (אני ילידת 1 בינואר)...

אז מה שונה השנה מזו שעברה? 
לא יודעת זה בעיקר תחושה פנימית ורצון לשפר ולהשתפר ובעיקר לצמוח ולהתפתח כאדם, כרעיה וכאמא...
או אולי הגיל 35 גורם לי להרגיש בוגרת יותר ולעשות חשבון נפש...

אז מהן ההחלטות שלי לשנה החדשה?

1. להתחיל לעשות ספורט - אני אומרת את זה כבר שנים אבל תמיד יש לי תירוצים למה לא. 
מי כמוני יודעת שאחרי שתי לידות ועבודה ישבנית, כושר זה לא הצד החזק שלי. ולרדוף אחרי שני קטנטנים זה לא נחשב ספורט. אז לא אכפת לי אם לרוץ או פילאטיס או זומבה באקסטרים אבל לזוז...

2. להיות אמא טובה יותר - עבורי זה אומר להקדיש זמן איכות לכל אחד מבניי ביחד ובנפרד, להיות יותר סבלנית וסובלנית (גם אחרי יום עמוס בעבודה), ללמוד איך לא להרים את הקול ולגרום להם להקשיב (מי אמר גיל שנתיים הנורא ולא קיבל...גם גיל 4 זה לא פיקניק).

3. לקבוע ביומן דייט חודשי עם בעלי- פעם בחודש להזמין בייביסיטר, להתלבש יפה ופשוט לצאת...לא חשוב אם לסרט, לפאב או להצגה...פשוט לצאת...

4. למצוא מנקה טובה- אחרי שהבנתי שאני לא סופרוומן ואחרי שהבנתי שזו לא בושה לבקש עזרה...אז הנה אני מבקשת עזרה, אני חייבת מנקה טובה בגבעתיים, אמינה ואחראית (אז אם מישהי מכירה נא להפנות אותה אלי).

5. לחזור לקרוא יותר ספרים- כי אחרי יום ארוך בעבודה וערב ארוך עם הקטנטנים כל מה שאני רוצה זה להתרסק בסלון. הכי קל זה מול הטלויזיה או במשחק קנדי קראש סוער...אבל הרצון הוא לחזור לספר, להסחף לעולם חדש בין המילים.

6. לאכול בריא יותר- הסנדלר הולך יחף...אני דיאטנית שאוהבת מתוק והרבה, אני מודעת להכל אבל פחות מיישמת...רוצה לאכול מסודר, עם יותר פירות וירקות, יותר אוכל מבושל ובריא.

7. להתפתח מקצועית- אחרי 14 שנים כדיאטנית יצאתי לדרך חדשה כבודקת תוכנה, למדתי, נבחנתי ולקח שנתיים עד שהתחלתי לעבוד בתחום ומפה השמיים הם הגבול.

8. לנהוג- אחרי 34 שנים ללא רישיון זה קרה... עברתי טסט, עכשיו נשאר רק להתחיל לנהוג לבד. מי אמר עצמאות ולא קיבל?!

9. לרדת 5 ק"ג- זה תמיד החלום...עם ידע מקצועי בשמיים וכח רצון אפסי, זה קשה. אבל...השנה זה יקרה בדרך הישנה והטובה. יש איזו דיאטנית שמוכנה ללוות אותי.

10. לבחור להיות מאושרת- כי להיות מאושרת זו בחירה...ואני בוחרת להיות מאושרת בכל רמ"ח אבריי.

שנה אזרחית טובה מלאה באושר, באהבה ובהחלטות מהראש ומהלב!
מזל טוב לי...


                                                

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה